ROLKOM TEAM

ROLKOM - W.Schwoch & M.Bogun sp.j. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy naszym klientą profesionalne doradztwo, finansowanie, serwis, a także bogatą ofertę części zmiennych. Nasza firma to zespół profesionalistów, których wiedza i umiejętności poszerzane są  o ciągły udział w szkoleniach.

Potrzebujesz stabilnej i rozwojowej pracy?

Dołącz do naszego zespołu profesionalistów!

OFERTA NA STANOWISKO: Przedstawiciel handlowy

- oferta ważna do: 30.09.2017

Opis stanowiska:
• Praca mobilna na wyznaczonym terenie,
• Realizowanie celów sprzedażowych,
• Wzorowa obsługa klientów
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń promocyjnych, wystaw branżowych.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, preferowane rolnicze
• Praktyczna znajomość rynku ciągników i maszyn rolniczych,
• Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży rolniczej min. 2 lata,
• Oczekujemy praktycznej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

• Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy

• Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność.

• Znajomość pakietu MS Office

• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

• Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
• Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy.
•Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail: rolkom@rolkom.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

ROLKOM - W.Schwoch & M.Bogun sp.j.
Kiezmark, ul. Gdańska 4 83-020

Cedry Wielkie woj. Pomorskie
tel. (058) 692-77-92, fax. (058) 683-71-05
e-mail: rolkom@rolkom.eu